Sprawa dotycząca funkcjonowania oficjalnego portalu miasta Lubin

Dodane przez Magdalena Szymańska - 14-04-22

Sprawa dotycząca funkcjonowania oficjalnego portalu miasta Lubin

Do Prokuratury Rejonowej w Lubinie wpłynęło zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez prezydenta miasta Lubina. Jak wynika ze sprawy, oficjalny portal Lubina został przekazany bez przetargu, co miało skutkować wyrządzeniem szkody w wysokości co najmniej 70 tys. zł.

Skarga została wniesiona przez mieszkankę Lubina i uwzględniona na posiedzeniu Rady Miejskiej. Prokuratura przyjęła tę skargę i rozpoczęła śledztwo, które ciągle trwa. Przesłuchała parę świadków i rozpoczęła rozmowy z organami kontrolnymi.

Reaguj, gdy widzisz nieprawidłowości!

Działaniem na szkodę miasta jest każde zachowanie, które w jakiś sposób jest szkodliwe dla jego mieszkańców. Może to być coś tak prostego, jak zaśmiecanie, lub tak poważnego, jak podpalenie czy wandalizm. Miasta stale borykają się z takimi problemami i mogą one być bardzo frustrujące dla wszystkich zainteresowanych. Ważne jest, aby zwracać uwagę na tego typu sprawy i próbować je powstrzymać, zanim wymkną się spod kontroli. Jeśli zauważysz, że na Twojej ulicy dzieje się coś podejrzanego, natychmiast powiadom o tym policję. Bądź rzecznikiem swojego miasta i przyczyniaj się do tego, by było ono lepszym miejscem do życia!